MUŞ ŞİFA HASTANESİ UZMAN HEKİM KODROSUNU GENİŞLETTİ
Sağlık hizmeti alanında Muş´a katkı sağlamaya çalışan Özel Muş Şifa Hastanesi, uzman hekim kadrosuna yeni hekimleri katarak, Muş halkına sağlık alanında hizmet vermeye devam ediyor.
Tarih: 25.2.2017 07:10:34/ 1347okunma / 0yorum

Özel Muş Şifa Hastanesi´nin sağlık alanında yaptığı hizmeti ve uzman hekim kadrolarına yenileri katarak, sağlık alanında kaliteli hizmeti vatandaşlara sunmak adına hastanenin yenilikler yaptığını ifade eden Özel Muş Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. M. Reşit Sönmez, 1 Ocak 2017 tarihinden beri hastanelerinde tetkik ve görüntülerden alınan fark ücretini kaldırdıklarını söyledi. Sönmez: “Bilindiği üzere daha önceleri hastanemizde tetkiklerden görüntülerden ücret farkı alınıyordu. Son dönemlerde ülkenin ve ilimizin yaşmış olduğu ekonomik sıkıntılardan ötürü bizde vatandaşlarımıza katkı olsun diye daha rahat bir şekilde özel hastanelere gelsinler diye bu tetkik ve görüntüleme farklarını kaldırdık. Artık vatandaşlardan bu ücret farklarını almıyoruz. Nerelerde fark alıyorduk; emardan, tomografiden, ultrasyondan ve kan tahlillerinden biz fark alıyorduk. 1 Ocak 2017 tarihinden beri bu fark ücretini hastanemizden kaldırdık.  Sadece girişte 15 lira muayene farkı var. Bunu da biz SGK adına topluyoruz. Bunun dışından emeklilerden 20 TL, çalışanlardan ise 25 TL giriş farkı alıyoruz. Tetkik ve görüntülemede ve bunun dışında fark almıyoruz. Vatandaşlarımız gönül rahatlılığıyla hastanemize başvurup gerekli hizmeti alabilirler” dedi.

“Tüm Branşlarda Hekimlerimiz Mevcut”

“Hastanemiz uzman hekim kadrosuyla ilimizin sağlık hizmetlerine katkı da bulunmaktadır” diyen Op. Dr. Sönmez: “Gün geçtikçe daha çok branş katarak ve kendimizi geliştirerek, sağlık hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Şu anda hemen hemen tüm branşlarda hekimlerimiz mevcut olup, gerekli tüm tetkikler ve görüntülemeler, laboratuar, ameliyatlar yapılabilmektedir. Hastanemizin bu konularla ilgili herhangi bir problemi ve sıkıntısı yok.  Biz halkımızın hizmetindeyiz. Halkımızın gönül rahatlığıyla burada tedavi olabilirler. Bizim buradaki temel amacımız,  sağlık hizmeti alanında Muş´a bir katkı sağlamaktır. Bir özel hastane olarak ilimize mümkün olduğu kadar daha iyi bir sağlık hizmeti vermek adına ellimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam ediyoruz. En son nöroloji uzmanı hastanemizin kadrosuna katıldı. Bunun dışında şu anda çocuk doktoru, dahiliye, kadın doğum, nöroloji, fizik tedavi, üroloji, genel cerrahi,  kulak burun ve boğaz, ortopedi ile diğer polikliniklerimiz aktif olarak devam etmekte. Acil Servisimiz 7/24 saat aktif olarak çalıştığını belirtmek isterim. Gerektiğinde uzman hekimlerimiz Acil Servisine çağrılmakta. Bu konuda vatandaşlarımız Acil Servisimizde gönül rahatlığıyla gelebilirler. Herhangi bir ücret alınmamakta. Bunun dışında hastalarımıza emar hizmetini vermekteyiz.  Birçok ilde hastanelerde emar çekimi için günler hatta aylar sonra sıra verebilmekte. Biz de günübirlik olarak tüm hizmetlerimizi halkımızın sunuyoruz. Emar da günübirlik çekimler yaparak, sonuçları verilmekte. Halkımız gönül rahatlığıyla hastanemize gelip tüm hizmetleri alabilmektedirler” ifadelerine yer verdi. 
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
COŞKUN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
COŞKUN BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI
Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, ilimizde düzenlenen “Cazibe Merkezleri Bilgilendirme Toplantısı”na katıldı.
UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ MESLEĞİ ÖĞRENİYORLAR
UNUTULMAYA YÜZ TUTMUŞ MESLEĞİ ÖĞRENİYORLAR
Bünyesinde kadınlara yönelik birçok kurs açan Muş Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu (İş-Kur) İl Müdürlüğü´nün işbirliği ile Halı-Kilim Kursu açtı.
BELEDİYE BAŞKANLARI İLCİ´Yİ ZİYARET ETTİ
BELEDİYE BAŞKANLARI İLCİ´Yİ ZİYARET ETTİ
Belediye Başkanı Feyat Asya ve beraberindeki ilçe ve belde belediye başkanları, geçtiğimiz hafta itibariyle Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Metin İlci´yi makamında ziyaret etti.
 MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI BAŞLADI
MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI BAŞLADI
Özel Sporcular Masa Tenisi Bölge Şampiyonası, Antalya´nın Kemer İlçesi´nde başladı.
KORKUT´TA MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
KORKUT´TA MÜDÜRLER KURULU TOPLANTISI YAPILDI
Korkut İlçesi´nde 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı 2. dönem Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleşti.
KARLA MÜCADELEDE 4 MİLYON TL HARCANDI
KARLA MÜCADELEDE 4 MİLYON TL HARCANDI
Muş İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür, 2016 yılının son günlerinde başlayan kar yağışından bu zamana dek Muş İl Özel İdaresi´nin, karla mücadeledeki çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
BAŞKAN ASYA, ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
BAŞKAN ASYA, ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
Muş merkez Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Feyat Asya, hem okulda başarılı olan öğrencilere hem de ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımında bulundu.
MUŞ´TA ASAYİŞ OLAYLARI
MUŞ´TA ASAYİŞ OLAYLARI
Muş Valiliği, Muş İl Emniyet Müdürlüğü´nün 18-22 Şubat 2017 tarihleri arasında il genelinde yaptığı asayiş olaylarıyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.
MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİK TOPLANTISI DÜZENLENDİ
Muş Valiliği öncülüğünde organize edilen “Muş´ta Milli İstihdam Seferberlik” toplantısı büyük bir katılımıyla gerçekleşti.
ENGELSİZ YAŞAM PROJE İLE ENGELLER ORTADAN KALKIYOR
ENGELSİZ YAŞAM PROJE İLE ENGELLER ORTADAN KALKIYOR
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İş- Kur) ile Serhat Der´in işbirliği ile hayata geçen Engelsiz Yaşam Proje ile birçok engelli vatandaş, hem iş sahibi oluyor hem de meslek öğreniyorlar.
MŞÜ´DE SEMİNER RÜZGARI BAŞLADI
MŞÜ´DE SEMİNER RÜZGARI BAŞLADI
2016-2017 eğitim öğretim yılının bahar yarıyıl dönemine bu hafta başı itibariyle başlayan Muş Alparslan Üniversitesi, öğrencilerine seminer etkinliği düzenlemeye başladı.
KORKUT´UN GELECEĞİ KİTAPLA GELECEK
KORKUT´UN GELECEĞİ KİTAPLA GELECEK
Korkut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçe çapındaki ortaokullarda kitap okuma yarışması düzenliyor.
MÜDÜR KAYA KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ
MÜDÜR KAYA KÖY OKULLARINI ZİYARET ETTİ
Malazgirt İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya ilçe merkez ve köy okullarını ziyarette bulunmaya devam ediyor.
BULANIK´TA TİYATRO GÖSTERİMİ
BULANIK´TA TİYATRO GÖSTERİMİ
Cumhur Seval ve tiyatro ekibi, Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip´i makamında ziyaret etti.
“HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIZ”
“HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIZ”
Muş Valiliği öncülüğünde organize edilen “Muş´ta Milli İstihdam Seferberlik” toplantısına katılan Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş Belediyesi olarak Muş´ta Milli İstihdam Seferberliği konusunda üzerlerine düşen görevi yapmaya daima hazır olduklarını söyledi.
MŞÜ´DE ATAMA VE TERFİ TÖRENİ DÜZENLENDİ
MŞÜ´DE ATAMA VE TERFİ TÖRENİ DÜZENLENDİ
Muş Alparslan Üniversitesi´nde 2016-2017 eğitim-öğretim bahar yarıyılı akademik genel kurulu toplantısı ve öğretim üyeliğine atanma ve terfi merasimi düzenlendi.
VALİ YAVUZ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
VALİ YAVUZ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Vali Seddar Yavuz, Muş merkez ve ilçe muhtarlarıyla bir araya gelerek, onların sorun ve taleplerini dinledi.
KORKUT´TA SERVİS ŞOFÖRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
KORKUT´TA SERVİS ŞOFÖRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI
Korkut İlçesi´nde taşımalı eğitim servisi yapan araç sürücülerine eğitim semineri düzenlendi.
İLCİ ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
İLCİ ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
Muş İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, okul ziyaretlerini sürdürmeye devam etti.
“FETÖ İLE EN ÜST DÜZEYDE MÜCADELE EDİLMELİDİR”
“FETÖ İLE EN ÜST DÜZEYDE MÜCADELE EDİLMELİDİR”
Partisinin düzenlemiş olduğu toplantıya katılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, 15 Temmuz darbe teşebbüsü ve sonrası ile ilgili bir değerlendirmede bulundu.
DAĞ KAYAĞI TEMEL EĞİTİMİ SONA ERDİ
DAĞ KAYAĞI TEMEL EĞİTİMİ SONA ERDİ
Türkiye Dağcılık Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan ve 4 gün süren Dağ Kayağı Temel Eğitimi sona erdi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
8.4975
EURO
10.0862
Muş için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:40 07:23 12:26 14:53 17:11 18:41
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar